Kryesore

Sokol Balla: Tiransit çmenden pas moshës 40-vjeçare

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:38 - 19/05/18 |
mapo.al

Sokol Balla, i ftuar në emisionin “Një kat më lart”, ka bërë një rrëfim ndryshe.


I pyetur nga moderatori për tatuazhet në trupin e tij, dhe të qenit “një Kol shumë trendi”, Balla është përgjigjur me humor.


“Ka qenë një dëshirë imja shumë e vjetër. Çdo gjë ka kohën e vet.  Siç thotë një miku im i vjetër Spartak Ngjela, “Tiransit çmenden pas moshës 40 vjeçare”. Me humor po pranoj tezën e Ngjelës”, u shpreh Balla.


 Më tej ai shtoi se tatuazhet janë shenjë e individualitetit të çdokujt dhe nuk janë më tabu. “Janë pjesë e një trendi të caktuar nga i cili mesa duken as unë nuk dola dot”, tha më tej Balla.Etiketa: , ,

Pas