Kryesore

Sokol Balla: Tiransit çmenden pas moshës 40-vjeçare

Sokol Balla, i ftuar në emisionin “Një kat më lart”, ka bërë një rrëfim ndryshe.


I pyetur nga moderatori për tatuazhet në trupin e tij, dhe të qenit “një Kol shumë trendi”, Balla është përgjigjur me humor.

“Ka qenë një dëshirë imja shumë e vjetër. Çdo gjë ka kohën e vet.  Siç thotë një miku im i vjetër Spartak Ngjela, “Tiransit çmenden pas moshës 40 vjeçare”. Me humor po pranoj tezën e Ngjelës”, u shpreh Balla.

 Më tej ai shtoi se tatuazhet janë shenjë e individualitetit të çdokujt dhe nuk janë më tabu. “Janë pjesë e një trendi të caktuar nga i cili mesa duken as unë nuk dola dot”, tha më tej Balla.
PasPara

1 koment

  1. me dy duar sokol o ti o nfjela i keni ra si rama te frrokut e doshit apo mos vall te roshit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas