Sport

Skoci-Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare
               Publikuar në : 19:46 - 10/09/18 |
mapo.al

Panucci do të hedhë në fushën e lojës një skuadër me ndryshime të shumta në transfertën e Skocisë, krahasuar me ndeshjen e fituar 1-0 ndaj Izraelit në “Elbasan Arena”.


Risitë në formacion janë Ndoji, Lilaj dhe Balaj.


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas