Sport

Skoci-Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare

Panucci do të hedhë në fushën e lojës një skuadër me ndryshime të shumta në transfertën e Skocisë, krahasuar me ndeshjen e fituar 1-0 ndaj Izraelit në “Elbasan Arena”.


Risitë në formacion janë Ndoji, Lilaj dhe Balaj.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas