ShowBiz

Skivi largohet nga BabaStars
               Publikuar në : 15:57 - 02/07/18 |
mapo.al

Reperi Visar Shala i njohur si Skivi nuk është më pjesë e BabaStars.


Kjo është bërë e ditur për lajmi.net ekskluzivisht nga burime pranë këtij labeli.

Sipas tyre, Skivi ka një vit që nuk është pjesë e BabaStars. Se Skivi është larguar nga grupi me të cilin ka punuar prej vitesh, dëshmohet edhe me dy projektet e fundit muzikore të cilat nuk janë publikuar në kanalin e grupit por të Skivit.

Fjala është për duetin e fundit me Genën, këngën ‘Kijamet’ dhe atë solo ‘Dita Nata’ të publikuar para katër muajsh.

Pjesë e BabaStars në krye me Getin prej kohësh nuk është më as njëri prej menaxherëve, Albert Krasniqi.

Kujtojmë se Alberti sa ishte në BabaStars ka qenë menaxher i Skivit dhe pas largimit nga ky label dyshen i kemi parë shpesh tek shoqërohen bashkë dhe fotografi kanë hedhur edhe në rrjete sociale.

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas