ShowBiz

Skandalet e tradhtisë që tronditën Hollywood


               Publikuar në : 16:05 - 29/06/18 |
mapo.al

Maria Shriver dhe Arnold Schwarzenegger


Maria Shriver dhe Arnold Schwarzenegger

Me 9 maj 2011, Shriver dhe Schwarzenegger kanë deklaruar se ata janë duke u ndarë pas 25 viteve martesë. Dhjetë ditë më vonë ai ka pranuar se është kujdesur për një fëmijë që e ka pasur me shërbëtoren e shtëpisë, Mildred Patricia Baena. Në atë kohë fëmija i tyre ishte 14 vjeçar. Shriver kishte nënshkruar letrat e divorcit me 1 korrik.

Kristen Stewart dhe Robert Pattinson

Me 25 korrik kishte dalë lajmi se Kristen Stweart e kishte tradhtuar të dashurin e saj Robert Pattinson me drejtorin 41 vjeçar të “Snow White and the Huntsman” Rupert Sanders. Pas një lidhje 4 vjeçare ajo e kishte tradhtuar të dashurin e saj. Ajo kishte bërë një kërkim falje publike, duke thënë se e do shumë, dhe se i vjen keq rreth asaj që ka ndodhur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

Në vitin 2005 pas katër vjet lidhjeje me Aniston, Brad Pitt e kishte tradhtuar gruan e tij me Angeline Jolie gjatë xhirimeve të filmit Mr and Mrs Smith.

Më vonë Pitt ka deklaruar se ai dhe aktorja e Friends po ndahen. Kjo ndarje ishte një lloj tërmeti në HollyWood por kisbhte krijuar çiftin e ri fuqishëm në HollyWood: Brangelina.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas