Humor

Skandal në ushtri: Piloti vizaton një penis në qiell


               Publikuar në : 11:11 - 18/11/17 |
mapo.al

Zyrtarët e Marinës Amerikane thanë se është absolutisht e papranueshme ajo që bëri një pilot i tyre.


Ai përdori gjurmën e avionit ushtarak për të ‘vizatuar’ një penis në qiell.

Fotot u shpërndanë me shpejtësi në rrjetet sociale dhe shkaktuan shumë të qeshura.

Por komandantët ushtarakë thanë se nuk shohin çka për të qeshur këtu.

Ata kanë urdhëruar nisjen e hetimeve.

Një zëdhënës i bazës ajrore Whidbey konfirmoi se avioni i përfshirë në këtë incident është një Boeing EA-18G.

Por nuk është hera e parë që një pilot ushtarak bën diçka të tillë.

Në gusht të këtij viti, një pilot britanik vizatoi një penis 35 milje në radaët që po monitoronin lëvizjet.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas