ShowBiz

Silva dhe Dafi jetë luksi në Australi!


               Publikuar në : 14:17 - 08/05/18 |
mapo.al

Çifti i njohur i këngëtarëve Silva Gunbardhi dhe Dafi aktualisht janë duke qëndruar disa kohë në Australi, ku dhe kanë mbajtur disa koncerte.


Gjatë qëndrimit ata kanë publikuar gjatë pjesës më në madhe të kohës foto ku shfaqen  në një hotel mjaft luksoz dhe gjithashtu kanë edhe makina të shtrenjta.

Por ata nuk kanë qenë vetëm, sëbashku me çiftin ndodhet dhe një tjetër çift i njohur Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani.

<
>
b_1525781546-2250146 (1) c1_1525781465-311405 c2_1525781471-4405932 c4_1525781483-7824983 auto_Silva_Gunbardhi1488217149


Etiketa: , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas