Kryesore

‘Sikur ke zbrit nga Kamza’, zien rrjeti për foton me motor. Ja si reagon Rama


               Publikuar në : 09:56 - 31/05/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka surprizuar me foton që ka postuar mbrëme pasi shihet hipur mbi një motor të policisë austriake.


Rama ndodhet në një vizitë zyrtare në Austri dhe ka gjetur rastin që të pozojë mbi një motor të policisë atje.

Këtë foto kryeministri e ka quajtur dhe foton e ditës, duke thënë se kjo ka qenë më e bukura që ai ka shkrepur sot, por është përballur me një fluks të madh komentesh.

rama-komente


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas