Kryesore

Si u mbyt fëmija në pishinë: E mori gjyshja me vete në hotelin ku punonte

Një fëmijë është mbytur në pishinë.


Fax News raporton se fëmija ishte 4 vjeç dhe shoqëronte gjyshen, e cila punonte në një hotel në Golem.

Fëmija i ka shpëtuar vëmendjes së gjyshes dhe ka rënë në pishinë. Pavarësisht se i është dhënë ndihma e parë, i vogli nuk ka mundur të mbijetojë.

Trupi i pajetë është dërguar në morgu e spitalit të Durrësit ku pritet t’i nështrohet autopsisë mjeko-ligjore me qëllim përcaktimin e plotë të shkaqeve.

Ndërkohë nga ana tjeter policia ka nisur hetimet për rastin në fjalë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas