Kryesore

Si sillen shenjat e horoskopit kur janë me nerva


               Publikuar në : 07:50 - 09/05/18 |
mapo.al

Secili prej nesh është unik dhe i menaxhojmë tatëpjetat e jetës në mënyrën tonë. Disa kalojnë kohë të këqija dhe e kanë shumë të vështirë të jenë të qetë, e irritimi më i vogël mund t’i bëjë të rebelohen. 3 shenjat e horoskopit më nevrike janë Dashi, Akrepi dhe Ujori, por ZodiacMind ka përcaktuar se si sillen shenjat e zodiakut kur janë me nerva.


Janë gati të vrasin ndonjë: Dashi dhe Shigjetari

Duan të bëjnë sherr fizik: Luani dhe Gaforrja

Ngrejnë shumë volumin e muzikës dhe këndojnë këngën me zë të lartë: Demi dhe Binjakët

Në mënyrë të heshtur dhe me dinakëri planifikojnë hakmarrjen: Akrepi dhe Virgjëresha

Përpiqen të qetësohen, por nuk ia dalin: Ujori dhe Bricjapi

Bërtasin me të madhe dhe qajnë në të njejtën kohë: Peshorja dhe Peshqit.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas