ShowBiz

Si rrallëherë, Valbona Selimllari fotografohet me bikini
               Publikuar në : 21:19 - 10/08/18 |
mapo.al

Ish-missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari është një ndër personazhet më të dashura për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë ndanë momente nga jeta e saj me ndjekësit.


Së fundmi Valbona i ka habitur të gjithë fansat,  teksa si rrallëherë ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini. Ish-Missi ka publikuar një foto në ‘Instastory’, ku shfaqet duke notuar, ndërkohë që dikush i ka shkrepur një foto.

E veshur me bikini ngjyrë blu, Valbona shkëlqen teksa duket shumë në formë, pavarësisht se është nënë e tre fëmijëve.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas