Aktualitet

Si ishin veshur Veliaj dhe Ajola shtatzënë në dasmën e Sarës dhe Ledionit
               Publikuar në : 18:57 - 12/08/18 |
mapo.al

Ditën e djeshme është mbajtur ceremonia martesore e trashëgimtares së Top Medias, Sara Hoxha me moderatorin Ledion Liço.


Ceremonia është mbajtur në liqenin e Comos në Itali në një vilë super luksoze.

Të pranishëm në ceremoni ishin të afërm të çiftit, miq, bashkëpunëtorë, moderatorë dhe këngëtarë e midis tyre ishte dhe kryetari i bashkisë, Erion Veliajme bashkëshorten.

Ajola është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël, por ka zgjedhur ta shoqërojë lali Erin në ceremoninë  e mbajtur në Itali.

Veliaj duket duke  prekur barkun e rrumbullakosur dhe Ajolas ndërkohë që të dy janë veshur me të zeza.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas