Aktualitet, Kryesore

Si ishin veshur Veliaj dhe Ajola shtatzënë në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Ditën e djeshme është mbajtur ceremonia martesore e trashëgimtares së Top Medias, Sara Hoxha me moderatorin Ledion Liço.

Ceremonia është mbajtur në liqenin e Comos në Itali në një vilë super luksoze.Të pranishëm në ceremoni ishin të afërm të çiftit, miq, bashkëpunëtorë, moderatorë dhe këngëtarë e midis tyre ishte dhe kryetari i bashkisë, Erion Veliajme bashkëshorten.

Ajola është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël, por ka zgjedhur ta shoqërojë lali Erin në ceremoninë  e mbajtur në Itali.

Veliaj duket duke  prekur barkun e rrumbullakosur dhe Ajolas ndërkohë që të dy janë veshur me të zeza.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas