Auto

Si i mbijetoi këtij aksidenti?

Një shofere arriti që të mbijetojë pasi makina e saj VË Golf u shtyp thuajse plotësisht poshtë një kamioni.


27- vjeçarja britanike u transportua për në spital dhe nuk ka plagë që i rrezikojnë jetën.

Policia thotë se shanset për mbijetesë në këtë aksident janë shumë të rralla.

aksident

The crash took place after a skip appeared to shunt the VW with such a force it was pushed beneath the lorryThe 27-year-old woman was airlifted to hospital and police said it was astonishing she survived the crash

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas