Auto

Si i mbijetoi këtij aksidenti?


               Publikuar në : 10:16 - 11/12/14 |
mapo.al

Një shofere arriti që të mbijetojë pasi makina e saj VË Golf u shtyp thuajse plotësisht poshtë një kamioni.


27- vjeçarja britanike u transportua për në spital dhe nuk ka plagë që i rrezikojnë jetën.

Policia thotë se shanset për mbijetesë në këtë aksident janë shumë të rralla.

aksident

The crash took place after a skip appeared to shunt the VW with such a force it was pushed beneath the lorryThe 27-year-old woman was airlifted to hospital and police said it was astonishing she survived the crashKOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas