ShowBiz

Si e uron Rita Ora, këngëtaren Bebe Rexha në ditën e saj…
               Publikuar në : 13:12 - 31/08/18 |
mapo.al

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka festuar dje 29-vjetorin e lindjes.


Ylli i muzikës pop ka pranuar shumë dhurata midis tyre ato nga vëllai i saj i vetëm Florent.

Ai i ka dhuruar unazë e lule.

Image

Por në ditën e veçantë për Beben nuk ka munguar as urimi i mikes së sa Rita Ora.

Rita ka publikuar një foto në InstaStory ku dy këngëtaret puthen në buzë dhe shkruan: “Gëzuar ditëlindjen!”

Image

 


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas