Kronika

Si e mësoi gjyqtari Dritan Hallunaj lajmin e vetëvrasjes së gruas


               Publikuar në : 17:23 - 02/08/18 |
mapo.al

Gruaja e gjyqtarit, Dritan Halluanj, humbi jetën tragjikisht duke u hedhur nga ballkoni I banesës që ata jetonin. Sipas policisë ende nuk dihen shkaqet që çuna, 37-vjeçaren Enkelejda Hallunajn, të merrte këtë venim të tillë.


Burime nga policia bën me dije se  Hallunaj ishte e vetme në banesë në momentin që ndodhi ngjarja.

Sipas informacioneve mësohet se bashkëshorti i saj, gjyqtari Dritan Hallunaj, ishte në Shkodër në momentin e ngjarjes.

Burimet shtojnë se gjyqtari Hallunaj kishte udhëtuar drejt Shkodrës me vajzën 11-vjeçare për ta dërguar tek prindërit e tij, dhe pasi ka mësuar lajmi është kthyer me urgjencë në Tiranë.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas