ShowBiz

Si dukeshin Xhensila dhe Bes Kallaku ditën e fejesës së tyre….


               Publikuar në : 18:04 - 07/04/18 |
mapo.al

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më jetëgjatë të shoëbiz-it shqiptar.


 

Pas disa vitesh bashkëjetesë, ata janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër të një vajze. Por e mbani mënd si ka qënë Xhensila dhe Besi në fejesën e tyre?

 

Albeu.com, iu’a rikujton. Xhensila ishte e veshur me nje fustan ngjyrë të kaltër ndërsa Besi me një kostum tradicional. Martesa e tyre ishte krejt ndryshe nga fejesa.

<
>
347283 347284 347285


Etiketa: , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas