Aktualitet

Si do të jetë parashikimi i motit për sot, e martë 28 gusht 2018
               Publikuar në : 08:05 - 28/08/18 |
mapo.al

Ditën e martë, 28 gusht moti  do të jetë me diell përgjatë bregdetit dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore.


Era do të jetë me drejtim Veriprëndim (NW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 lartësi  vale 0,5 deri në 1,5 metër  në det  të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         14/28°C
Zonat e  ulëta           19/34°C
Zonat  bregdetare    20/34°C


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas