Aktualitet

Si do mtë jetë moti sot? Priten shira në pjesën më madhe të vendit…


               Publikuar në : 08:04 - 25/08/18 |
mapo.al

E shtunë, dat 25 gusht: moti  do të jetë me alternime kthjellimesh dhe reshje shiu në pjesën më të madhe të vendit.


Era do të jetë e lehtë me drejtim Jugerëndim (SW)  me shpejtësi  8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës  2 lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur.

Temperaturat do të jenë në rënie.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         15/30°C
Zonat e  ulëta           20/33°C
Zonat  bregdetare    20/32°C


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas