Aktualitet, Kryesore

Si do mtë jetë moti sot? Priten shira në pjesën më madhe të vendit…

E shtunë, dat 25 gusht: moti  do të jetë me alternime kthjellimesh dhe reshje shiu në pjesën më të madhe të vendit.


Era do të jetë e lehtë me drejtim Jugerëndim (SW)  me shpejtësi  8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës  2 lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur.

Temperaturat do të jenë në rënie.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         15/30°C
Zonat e  ulëta           20/33°C
Zonat  bregdetare    20/32°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas