ShowBiz

‘Si diskutojnë shqiptarët’, Bebe Rexha u nxjerr bojën familjarëve


               Publikuar në : 19:11 - 19/08/18 |
mapo.al

Shqiptarët janë një popull me shumë tradita, dhe i ruajnë ato kudo që shkojnë. Mirëpo disa gjeste ose ‘vese’ të tjera shumë të veçanta na bëjnë që të identifikohemi në mes të shumë popujve të tjerë. Siç është përshembull ngritja e zërit kur diskutojmë.


Pikërisht këtë moment ka veçuar dhe këngëtarja me origjinë shqiptare. Pavarsisht se bashkë më familjen Bebe Rexha është zhvendosur në Amerikë, ende diskutojnë me volum shumë të lartë, tipike shqiptare. “Bisedimi normal ndërmjet shqiptarëve,”- shkruan ylli i Popit krahas videos ku të gjithë shihen duke bërtitur.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas