Sport

Shumë raste dhe tension, por Teuta me Flamurtarin e mbyllin pa gola
               Publikuar në : 21:44 - 19/08/18 |
mapo.al

Teuta dhe Flamurtari nuk kanë shkuar më shumë se një barazim 0-0 në javën e parë të Kategorisë Superiore.


Një sfidë tepër monotone dhe me pak raste ajo e zhvilluar në “Niko Dovana” me dy skuadrat që marrin pikët e para për sezonin e ri. Në përballjen e cilësuar si “derbi i bregdetit” pa një Teutë më kërkuese, por as Kamara dhe as Latif  nuk arritën të tundin rrjetën e Koliçit, duke u kënaqur kështu me një pikë.

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas