Sport

Shumë raste dhe tension, por Teuta me Flamurtarin e mbyllin pa gola

Teuta dhe Flamurtari nuk kanë shkuar më shumë se një barazim 0-0 në javën e parë të Kategorisë Superiore.

Një sfidë tepër monotone dhe me pak raste ajo e zhvilluar në “Niko Dovana” me dy skuadrat që marrin pikët e para për sezonin e ri. Në përballjen e cilësuar si “derbi i bregdetit” pa një Teutë më kërkuese, por as Kamara dhe as Latif  nuk arritën të tundin rrjetën e Koliçit, duke u kënaqur kështu me një pikë. 

 

 

 

 

 

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas