Kryesore

Shtëpia u përfshi nga flakët, Rudina Magjistari: Këta janë zjarrfikësit shqiptarë…


               Publikuar në : 18:10 - 20/08/18 |
mapo.al

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari është një prej personazheve më të komentuara të televizoneve shqiptare. Ndërkohë ajo së fundmi ka publikuar një video të një shtëpie në lagjen e saj, e cila ishte përfshirë nga flakët. Moderatorja ka filmuar zjarrfikësit të cilët po bënin punën e tyre dhe i ka falenderuar me një mesazh në Instastory.


“Këta janë zjarrfikësit shqiptarë. Nderim për këta njerëz që rrezikojnë çdo ditë jetën e tyre në emër të profesionit, ndihmës dhe përgjegjësisë qytetare.”, ka shkruar Rudina në postim.

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas