Kryesore, Media

Shtëpia u përfshi nga flakët, Rudina Magjistari: Këta janë zjarrfikësit shqiptarë…

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari është një prej personazheve më të komentuara të televizoneve shqiptare. Ndërkohë ajo së fundmi ka publikuar një video të një shtëpie në lagjen e saj, e cila ishte përfshirë nga flakët. Moderatorja ka filmuar zjarrfikësit të cilët po bënin punën e tyre dhe i ka falenderuar me një mesazh në Instastory.


“Këta janë zjarrfikësit shqiptarë. Nderim për këta njerëz që rrezikojnë çdo ditë jetën e tyre në emër të profesionit, ndihmës dhe përgjegjësisë qytetare.”, ka shkruar Rudina në postim.

 

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas