KMR

Keni shtëpinë e ëndrrave? Por ju duhet edhe një dhomë gjumi që t’ju ndezë fantazinë…


               Publikuar në : 20:01 - 03/07/18 |
mapo.al

Një shtëpi luksoze apo komode si ajo e ëndrrave kërkon gjithmonë shumë mund dhe punë.


Por edhe pse shumë rëndësi i kushtohet vendit, dizajnit, dhomës së ndenjes, apo edhe kuzhinës, nuk mund të lihet mënjanë “tempulli i qetësisë”, dhoma juaj e gjumit.

Për një shtëpi të mirë dhe komode, pa tjetër që duhet një dhomë gjumi si kjo…

Shikoni këto foto dhe do të keni një ide më tepër për atë që do të duhet të zgjidhni.

<
>
36553184_1020042554830082_6910627088210853888_o 36539714_1020057581495246_6609116793438994432_o 36504111_1020042228163448_2635851275282939904_o 36503226_1020042401496764_4482837948735160320_o 36494263_1020042481496756_4264292721176346624_o 36483936_1020041894830148_3437255618249883648_o 36474742_1020042191496785_1905794830252900352_o 36469078_1020041941496810_7513756752744022016_o 36460250_1020042141496790_1887849348788649984_o 36459183_1020042314830106_8242359630517239808_o 36454454_1020057518161919_6130800227147317248_o 36446303_1020042074830130_3117060119796383744_o 36438137_1020042001496804_4829868278300016640_o 36437934_1020042361496768_8367145537320779776_o 36434177_1020042541496750_4061457161136373760_o 36430325_1020061891494815_4162399758859632640_o 36428639_1020061871494817_8225804507276115968_o 36428635_1020061764828161_6629119349489664000_o 36387178_1020042631496741_4514232222638669824_o


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas