ShowBiz

Shquhet për jetën luksoze, por sa kushton një këmishë e Getoarit

Reperi i njohur, Getoar Selimi shquhet për jetën e tij luksoze.


Tashmë e ka dëshmuar se është njëri ndër reperët më të kërkuar dhe më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.

Edhe këtë herë ai ka rrëmbyer vëmendjen e publikut me këmishën e tij si ‘Zebër’, gjatë një mbrëmje muzikore.

E kjo bluzë e Getit ka një çmim marramendës që kushton jo më pak se 505 euro e firmës ‘Roberto Cavalli’. Jeta, veprimtaria dhe lidhjet e dashurisë së tij me personazhe të njohura të showbizit jo më kot kanë qenë fokus i mediave.

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas