Bota

Shqiptari i befan të gjithë, ja ç’bëri gjatë stuhisë në Katar


               Publikuar në : 22:24 - 21/10/18 |
mapo.al

Ky është shqiptari që u bë i njohur në vetëm pak kohë, dhe falë një veprimi kaq të thjeshtë…


Një ditë më parë, gjatë një stuhie  në Katar, ku u bllokuan qindra banorë, Antani ka shpërndarë rreth 2000 pica falas, për të gjithë personat që kishin mbetur për orë të gjata në makinat e tyre.

Menaxheri i një biznesi të njohur në Katar, Sasso, është duartrokitur nga të gjithë, ndërsa të shumtë kanë qenë ata që e kanë filmuar dhe shpërndarë në rrjetet sociale duke e cilësuar si “heroin” e ditës.

<
>
44458598_504253823375175_1191217786660061184_n 44467836_1682587181842720_3881091860671758336_n 44497867_699909903715088_3696947349763915776_n 44509149_301806027082810_4579399770010812416_n 44519370_336648437083822_8125120535303553024_n 44598647_287091822132001_5735754392301207552_n 44661601_973644729510111_2026489510124060672_n


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas