Kryesore

Shqiptari dhe bullgarët mbushin makinën me drogë, por e pësojnë keq
               Publikuar në : 18:56 - 01/04/18 |
mapo.al

Policia greke vuri në pranga një shtetas shqiptar dhe dy bullgarë në ishullin e Kretës, të akuzuar për trafik droge.


Ata u ndaluan teksa tentuan t’i largoheshin policisë, duke bërë rezistence ne momentin e arrestimit.

Forcat e policisë gjetën në makinën e tyre 4 thasë plastikë me 21 kg kanabis.

 

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas