Kryesore

Shqiptari dhe bullgarët mbushin makinën me drogë, por e pësojnë keq

Policia greke vuri në pranga një shtetas shqiptar dhe dy bullgarë në ishullin e Kretës, të akuzuar për trafik droge.

Ata u ndaluan teksa tentuan t’i largoheshin policisë, duke bërë rezistence ne momentin e arrestimit.Forcat e policisë gjetën në makinën e tyre 4 thasë plastikë me 21 kg kanabis.

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas