Kryesore

Shqiponja e Shaqirit inatos ish-lojtarin serb të Partizanit, fyen shqiptarin


               Publikuar në : 17:43 - 12/08/18 |
mapo.al

Ish-lojtari i Partizanit në sezonin e kaluar, Milan Kulum, që nuk është se la ndonjë shenjë të madhe tek “demat”, ka postuar një foto në Instagram. Serbi, në momentet kur luhej ndeshja Liverpul-Uest Hem, ka fiksuar momentin kur në fushë, në minutën e 82-të, në vendin e Mane po futej në fushë Xherdan Shaqiri.


Por, lajmi qëndron se Kulum, fytyrën e Shaqirit e ka mbuluar me një ikonë fyese lojtarin me origjinë shqiptare. Mesa duket, goli në Botëror, dhe për më tepër festa me shqiponjë, i djeg akoma serbëve…

milan culum


Etiketa: ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. CESHTE KY TURK ARAB SERB …. CNA PLASI NE PER KTOTURQ QE JANE SHNDERRUAR SERBE ..JA THITHIN PUTINIT .KETO QENA … BRAVO SHAQIR … FIERE D ETRE ALBANAIS …

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas