Kryesore

“Shqipëria po ndryshon”, Elita 5 dhe shtatzënia e Ajolës


               Publikuar në : 12:05 - 08/09/18 |
mapo.al

Një dekadë më pas, Shqipëria vazhdon të ndryshojë.


Edhe anëtarët e grupit “Elita 5” vazhdojnë të jenë shumë të preferuar nga publiku.

Por edhe politika kërkon të marrë gjithmonë nga magjia e tyre.

Mbrëmjen e shkuar ata dhanë një koncert në Amfiteatrin e Tiranës, një nga simbolet me të cilët krenohet kryebashkiaku Erion Veliaj.

Ky i fundit ishte i pranishëm në koncertin e zjarrtë dhe postoi disa foto online.

“Momente nga magjia e Elita 5 tek amfiteatri i Liqenit. Super atmosferë, super grup, mijëra fansa e adhurues e kthyen dje Parkun e Liqenit në një arenë emocionesh të mëdha”, shkruan Erion Veliaj.

Bie në sy në fotot e postuara edhe e shoqja, Ajola, tashmë në prag të lindjes së fëmijës së tyre të parë.

<
>
elita1 elita2 elita3 elita4 elita5 elita6 elita7 elita8 elita9 elita10


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas