Kryesore

‘Shpërthen’ Elton Deda: Bypass-i i Fierit, turpi i çdo qeverie…
               Publikuar në : 10:51 - 16/08/18 |
mapo.al

Këngëtari Elton Deda në një postim në Facebook, ka shprehur indinjatën e tij në lidhje me punimet në Unazën e Fierit.


Sipas tij ky është një turp i çdo qeverie, pasi fëmijë dhe turistë po dergjen nga vapa në makina, sepse ka trafik shumë të rënduar.

Postim i plotë

Unaza e Fierit! Kjo njolle turpi e çdo qeverie! Turiste e femije te pafajshem duke u dergjur makinave ne pisk te vapes. Shofere amatore qe e bejne lemsh trafikun. Vetem per nje bypass torturohen njerezit e shkrete. Perveç kesaj, ka gjithmone nje vend te sqetlla e njerit qe hipen ne ashensorin tim per ata, qe nga makinat me targa te turli vendesh, hedhin letra, kanaçe, shishe uji, pampersa dhe ishalla hidhen dhe vete ndonje dite. Pushime te mbara kampiona.


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas