Aktualitet

Shpërndarje heroine në Korçë, 3 të arrestuar

Policia e Korçës ka arrestuar 3 persona, të cilët shpërndanin heroinë në qytetin e Korçës.


Julian Gega (Mingo), 39 vjeç, Mikel Mingo, 24 vjeç dhe Mondi Mingo janë vënë në pranga, ndërkohë që janë sekuestruar 13.2 gramë heroinë.

Lënda narkotike u gjet në dyqanin në pronësi të Mondi dhe Mikel Mingos, në lagjen nr. 9 të Korçës.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas