Aktualitet

Shpërndarje heroine në Korçë, 3 të arrestuar


               Publikuar në : 11:01 - 06/07/18 |
mapo.al

Policia e Korçës ka arrestuar 3 persona, të cilët shpërndanin heroinë në qytetin e Korçës.


Julian Gega (Mingo), 39 vjeç, Mikel Mingo, 24 vjeç dhe Mondi Mingo janë vënë në pranga, ndërkohë që janë sekuestruar 13.2 gramë heroinë.

Lënda narkotike u gjet në dyqanin në pronësi të Mondi dhe Mikel Mingos, në lagjen nr. 9 të Korçës.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas