ShowBiz

Shpenzon 3000 euro në vit për ‘lingerie’, vajza e fiksuar pas mbathjeve firmato

Një grua që shpenzon rreth 3000 euro në vit për të brendshme ka rrëfyer varësinë që ka ndaj reçipetave e mbathjeve.

Ellie Hatfull thotë se ka më shumë se 150 palë të brendshme dhe secila prej tyre e bën që të ndihet shumë mirë me veten.27-vjeçarja australiane e konsideron veten “të varur pas të brendshmeve” dhe të gjitha fotot me “lingerie” i poston në Instagram.

Falë fotove të tilla, ajo sot ka rreth 42 000 ndjekës në rrjetin social.

<
>
brendshme ling1 ling2 ling3 ling4 ling5 ling6 ling7 ling8 ling9 ling10 ling11 ling12 ling13 ling14 ling15 ling16 ling17 ling18 ling19 ling20 ling21 ling22 ling23
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas