Shpallet femra më seksi në botë, ja kush është ajo

ShowBiz               Publikuar në : 17:42 - 26/08/18 |
enton palushi

Ashtu siç është bërë tradite, është bërë edhe shpallja e femrës më seksi në botë. Ka qenë revista prestigjioze “Maxim” ajo që ka nxjerrë listën me 100 femrat më seksi në botë.
Të gjithë jemi kureshtarë për të ditur se cila është ajo që e kryeson listën e 100 grave më seksi në botë dhe sipas “Maxim” në krye të kësaj liste qëndron modelja 25-vjeçare.


Bëhet fjalë për Kate Upton, e cila është shpallur si femra më seksi në planet.

Menjëherë pas saj janë renditur dy këngëtaret, e dyta është Miley Cyrus dhe e treta renditet Taylor Swift.

 

<
>
4b538e6100000578-0-image-a-76-1524168994660_1528876266-608536 c2-1528397117-2960719_1528876274-1998832 kate-upton_1528876282-9602837

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas