Kronika

Shokuese/ Vajzën e tërheqin zvarrë prej flokësh, shoqet filmojnë sherrin


               Publikuar në : 19:47 - 19/06/18 |
mapo.al

Pamje te frikshme ato te nje skene dhune te vertete ne shkolle, kur nje vajze vetem 15-vjecare e kapin per flokesh dhe e terheqin zvarre nëpër fushe.


Nje grup vajzash kane sulmuar brutalisht moshataren e tyre Abbie McCarthy, 15 vjeç.

Daily Mail raporton se e ema e vajzes ka treguar se nga tmerri qe jetonte, Abbie ishte detyruar të ndërronte shkollën në prill.

<
>
317 197 243


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas