Bota

Shoferi i autobusit kapet mat duke puthur pasagjeren 17-vjeçare
               Publikuar në : 18:02 - 19/09/18 |
mapo.al

Një shofer autobusi duket se i pëlqen të puthë një vajzë adoleshente.


Pamjet tronditëse dolën dje, ku tregohet shoferi i autobusëve të McGill, duke puthur pasagjeren e re dhe duke kërkuar numrin e saj të telefonit.

Videoja, e filmuar në Glasgow, tregon vajzën të ulu pranë vendit të shoferit.

Leanne Mclaughlin, 18 vjeç, e bëri videon në korrik, por e postoi dje duke pretenduar se shoferi kishte prekur të dehurën 17-vjeçare.

Vajza më pas dëgjohet duke thënë ‘Unë të dua’ dhe shoferi i përgjigjet: ‘A mund të marr numrin tuaj të telefonit?’

Ajo përgjigjet: ‘Më jepni Facebook-n dhe do t’ju shkruaj.’

Më pas, ai printon një biletë duke i ofruar vajzës që të shkruante numrin e telefonit.


Etiketa: , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas