Humor

Shkrihuni me lot: Mendoni se fundjava juaj ta shpif?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:30 - 15/12/17 |
mapo.al

Shumëkush ka bërë plane për fundjavën.


Pushimet janë gjithmonë të mira dhe rëndësi ka që të dokumentohen me foto.


Por jo gjithmonë fotot kapin momentet më të mira.


Shihni koleksionin më sipër dhe qeshni me lot.
CLOSE
CLOSE
Pas