Humor

Shkrihuni me lot: Mendoni se fundjava juaj ta shpif?

Shumëkush ka bërë plane për fundjavën.


Pushimet janë gjithmonë të mira dhe rëndësi ka që të dokumentohen me foto.

Por jo gjithmonë fotot kapin momentet më të mira.

Shihni koleksionin më sipër dhe qeshni me lot.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas