Humor

Shkrihuni duke qeshur: Nuk është ashtu siç duhet


               Publikuar në : 08:16 - 16/11/17 |
mapo.al

Nëse dita ka qenë e lodhshme, atëherë këto foto do ju bëjnë të paktën të buzëqeshni.


Ato tregojnë se sa rëndësi ka këndi dhe momenti kur realizojmë një foto.

Ndaj ndiqini fotot në galeri dhe relaksohuni.CLOSE
CLOSE
Pas