fbpx

Media

Shikoni si dukej Luana Vjollca në Big Brother krah Bjordit


               Publikuar në : 20:31 - 06/04/18 |
mapo.al

Me siguri ju nuk e mbanit mend aspak Luana Vjollcën  në  shtëpinë e Big Brother.


Në fakt moderatorja  ka qenë atje, jo si banore, por si velinë. Ajo ka qenë pjesë e një loje që i është bërë banorëve të shtëpisë në atë kohë ku fitues kanë dal Bjordi dhe Arjoni.Luana vërtet që ka ndryshuar shumë nga ato vite. Në publikimet e asaj kohe ajo duket brune dhe me shumë kilogramë më pak. Ndërsa tani është një bionde me forrma të rrumbullakosura dhe të parrezistueshme.

<
>
35f912fd-5d41-4389-8652-b1e5a8af80c3_1523036925-2665403 334d1aa4-7597-4108-bbb2-b660bc7ddfcc_1523036921-145095 e7d1292d-9fff-401e-9546-297cd8a5966b_1523036930-7952946


Etiketa: , , ,

Pas