Sport

Shikoni gafën e madhe të mbrojtësit të Kroacisë


               Publikuar në : 21:07 - 17/07/18 |
mapo.al

Dejan Lovren dhe Sime Vrsaljko në konferencën për shtyp bënë një gafë të madhe duke harruar se mikrofonat ishin ndezur në momentin që po flisnin njëri me tjetrin.


Lovren ishte duke i treguar Vrsaljkos për një femër që ishte pranë tyre.

“Ajo vajza në të djathtë, më bëri masazh mbrëmë”, i tha Lovren Vrsaljkos, duke harruar se mikrofonat ishin të ndezur.

Videoja është bërë publike tani, pasi është bërë hit në rrjetet sociale.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas