ShowBiz

Shikoni cfarë i ka ndodhur sot Dua Lipës…

               Publikuar në : 17:55 - 05/04/18 |
mapo.al

Këngëtarja Dua Lipa so ka pësuar një aksident të vogël.


Ajo ka plagosur dorën, duke u stërvitur në palestër boks dhe këtë moment e ka ndarë me ndjekësit në Instagram, duke publikuar një fotografi.

Këngëtarja shqiptare me famë të madhe në botë pavarësisht lëndimit ka vazhduar me aktivitetet e saj të përditshme, ndërsa ka dëshmuar se edhe të dukesh seksi duhet sakrificë.

Dua ka përfunduar edhe provat e fundit para fillimit të turneut në mbarë botën ku më 10 gusht do të jetë e pranishme me koncert në Kosovë.


Etiketa: , , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas