KMR

Shikojini me kujdes… këto foto historike do t’ju lënë pa fjalë
               Publikuar në : 15:42 - 24/09/18 |
mapo.al

Kur sheh foto historike, duket sikur bota ka qenë vërtetë bardhezi dhe ka pasur vetëm luftëra dhe sëmundje.


Por BoredPanda ka shkuar pas në kohë, dhe ka gjetur disa nga fotot më të ngrohta dhe të adhurueshme të atyre ditëve që ikën.

Që nga një vogëlush që merr si dhuratë një qenush nga gjyshi i tij, çifti viktorian që mundohet të mbajë të qeshurën teksa bën foto e shumë të tjera.

Shihni fotogalerinë!

<
>
1890 1954 1955 1956 1959 1974 gidtori heartwarming-historic-photos-5-5873404cddde0__700 heartwarming-historic-photos-7-58734052f29f1__700 heartwarming-historic-photos-22-587354312561d__700 lii-b


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas