ShowBiz

Shifra të çmendura, a e dini sa paguhen aktoret e filmave pornografikë?


               Publikuar në : 17:57 - 17/07/18 |
mapo.al

Sa paguhen aktoret e filmave pornografikë?


Ndër faktorët që ndikojnë tek pagesa e tyre është: mosha, pamja fizike, madhësia, mënyra e prodhimit etj.

DirtyDot tregon më saktësisht se sa mund të jenë pagat e aktorëve pornografikë, duke u bazuar në faktorët e lartcekur.

Film pornografik i realizuar vetëm me një person lakuriq: 340 – 612 dollarë

Film pornografik i realizuar me dy vajza: 700 – 1,200 dollarë

Film pornografik i realizuar me një vajzë dhe një djalë: 300 – 1,500 dollarë

Industria e filmave pornografik është ndër të paktat industri ku gratë fitojnë më shumë se meshkujt.

Mesatarisht, meshkujt fitojnë mesatarisht rreth 30,000 dollarë në vit, përderisa gratë fitojnë rreth 70,000 dollarë në vit.

Femrat – të cilat janë yje të filmave pornografikë – kanë edhe mundësi tjera, ku mund të kërcejnë striptiz në klube të natës, e ku mund të paguhen mbi 2,000 dollarë brenda nate.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas