Shfaqja e Agron Llakajt trazon rrjetet sociale

Arkiva 2               Publikuar në : 11:24 - 10/11/14 |
enton palushi

llakaj


Agron Llakaj, aktor dhe prezantues i programit televiziv “Al Pazar” në Vizion Plus ka qenë i ftuar në një emision të njohur në Greqi të televizionit Antena 1.

Llakaj ishte mysafir tek “The Karntasians”.

Videoja e tij në këtë emision është kthyer në hit në internet, ndërkohë që ka pasur komente të shumta në rrjet, mbushur kryesisht me falenderime për paraqitjen e tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas