ShowBiz

Shfaqet ‘përvëluese’ dhe seksi në Ibiza… Ashley James vjen në superformë
               Publikuar në : 18:40 - 21/07/18 |
mapo.al

Ajo ka fituar famën që nga viti 2012 kur ishte pjesë e Made in Chelsea.


Teksa fama e saj është në rritje Ashley James ka zgjedhur Ibizën për pushime, nga ku është shfaqur tejet seksi.

Ish ylli 31 vjeçar i Celebrity Big Brother ka shfaqur fizikun e mrekullueshëm e veshur me bikini pink.

Biondja seksi ka ngritur temperaturat me fizikun për mrekulli, sidomos gjoksin shpërthyes.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas