ShowBiz

Shfaqet ‘përvëluese’ dhe seksi në Ibiza… Ashley James vjen në superformë

Ajo ka fituar famën që nga viti 2012 kur ishte pjesë e Made in Chelsea.

Teksa fama e saj është në rritje Ashley James ka zgjedhur Ibizën për pushime, nga ku është shfaqur tejet seksi.

Ish ylli 31 vjeçar i Celebrity Big Brother ka shfaqur fizikun e mrekullueshëm e veshur me bikini pink.

Biondja seksi ka ngritur temperaturat me fizikun për mrekulli, sidomos gjoksin shpërthyes.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas