ShowBiz

Shëtitja e parë e Ajkës me Besin, Xhensila publikon foton emocionuese

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bëne paranjë jave prinder të femijës së tyre të parë.


Çifti pagezuan vajzën e tyre me emrin Ajka. Prindërit e rinj nuk i kursyen dedikimet emocioniese për te voglen e tyre. Këtë here Xhensila ka ndarë një foto te vogëlushes me Besin. ‘E gjithë bota në dy njerëz’ shkruan kengëtarja krah fotos. /Gazeta Express

 

PasPara

1 koment

  1. Sa shume llum kane keta lloj njerezish. Kujt po i kercet se cben kokra katunarit me leke te vjedhura ose thjeshte pa djerse. Ore a di gje SHIK se te kujt i ka leket ky katunari? Thone qe jane te LSI-se!
    Nje zot e di.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas