Rajoni

“Ç’bisedova me Limajn e Haradinajn!”


               Publikuar në : 19:19 - 05/12/14 |
mapo.al

sheshelKryetari i Partisë Radikale Serbe, Vojsllav Sheshel në një intervistë për Klan Kosovën rrëfeu se ai gjatë qëndrimit në Hagë ka pas rastin të takohet me Fatmir Limajn si dhe Ramush Haradinajn.


“Po, në Hagë takova Fatmir Limajn për të cilin nuk e di nëse është nënkryetar i PDK-së, po ashtu edhe me Ramushin. Ne kishim rast të flisnim se si luftuam për interesat e popujve tonë. Por që nuk kishim ndonjë problem”, deklaroi ai.

Sheshel gjatë kësaj intervistë tha se presidentin Tomislav Nikoliq dhe kryeministri Vuçiq janë tradhtarë pasi që bënë dialog me Kosovën.

Sipas tij, ata duhet të rrëzohen me demostrat. /Zëri/KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas