Aktualitet

Sherr në një lokal bastesh në Vlorë, qëllohet me plumb në këmbë klienti

Një 51-vjeçar është plagosur pasditen e së hënës në lagjen “Rilindja” në qytetin e Vlorës. I plagosur ka mbetur Arsen Gerbi, i cili ka marrë plagë në këmbë, pasi është qëlluar me armë zjarri.


Gerbi është transportuar në Spitalin Rajonal Vlorë për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, dhe për identifikimin e kapjen e autorit.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas