Bota

Sherr në diskotekë, sulmohet me thikë djali i prezantueses së njohur


               Publikuar në : 12:02 - 01/07/18 |
mapo.al

Djali i prezantueses italiane Simona Ventura dhe Stefano Bettarini, 19 vjeçari Niccolò Bettarini, është shtruar në spital në një pavjon të rezervuar në Milano, pasi është plagosur me thikë gjatë një sherri, në një diskotekë në qendër të qytetit italian.


Me sa duket i riu është sulmuar pasi nga dalë nga diskoteka, rreth orës 5 të mëngjesit, pasi ka kaluar natën në diskotekë.

Ai është shoqëruar në spitalin Nigurda, por fatmirësisht nuk është në rrezik për jetën.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas