ShowBiz

Sherr mes Gentës së BB dhe Marina Farës? Publikohen bisedat private


               Publikuar në : 21:26 - 04/09/18 |
mapo.al

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media.


Pavarësisht se u bënë vite nga pjesëmarrja e saj në BB, ajo vazhdon te jëtë shumë e kërkuar dhe e komentuar nga fansat e media.Kjo për faktin se është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ditën e sotme ka publikuar një foto me Marina Farën e cila është rikthyer në Instagram me një adresë të re.

Lidhur me këtë, një fanse i komenton Gentës duke i thënë: E la burri të hapte insta prapë? Si dhe përmend një detaj ku e pyet nëse ishin zënë.
Mirëpo Genta nuk e ka lënë pa përgjigje dhe i thotë që me Marinën nuk është zënë asnjëherë dhe i sugjeron të shohë burrin e saj sepse Marina i ka punët në terezi .
Biseda mes tyre vijoi edhe më tej, siç shihet në këtë foto të publikuar nga Genta në Instastory./InTv

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas