Kronika

Sherr me thika në Elbasan, dy të rinjtë përfundojnë në spital me plagë të rënda
               Publikuar në : 09:28 - 09/08/18 |
mapo.al

Dy të rinj nga një fshat i Belshit kanë përfunduar në spital me plagë të thella, pas një sherri me thika. Mësohet se një 23-vjeçar ka qëlluar disa herë me thikë bashkëfshatarin e tij, i cili i është kundërpërgjigjur po ashtu, duke e qëlluar me thikë.


Për pasojë dy të rinjtë kanë përfunduar në spitalin e Elbasanit.

Njëri prej tyre, 29-vjeçari Ervin Hysa nga Kajani i bashkisë Belsh, ka marrë 6 plagë të thella, dhe ndodhet në gjendje të rëndë në reanimacion.

Ndërsa autori, Përparim Pepa 23 vjeç, ka përfunduar në spital me plagë të lehta.

Policia ka arrestuar 23-vjeçarin, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të konfliktit mes tyre.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas