Kronika

Sherr masiv në Babrru, 3 në spital, 3 në pranga, 5 në kërkim
               Publikuar në : 22:19 - 18/09/18 |
mapo.al

Një grindje masive ka ndodhur në zonën e Babrrusë në rrethinat e Tiranës, ku 11 persona janë përfshirë në sherr midis tyre.


Ngjarja ka përfunduar me tre të plagosur, tre në pranga, dhe 5 të tjerë në kërkim.

Ngjarja ka ndodhur të hënën.

Policia nuk sqaron arsyet konkrete të zënkës, por ajo që dihet është se 8 persona kanë rrahur për spital 3 të tjerë.

Njoftimi i policisë: 

Më datë 17. 09. 2018, u arrestuan në flagrancë shtetasit M. M., Gj. M., L. M., dhe u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasit V. P., E. M., N. N., R. N., dhe R. M., vjeç 22, 30, 34, 30, 29, 27, 23 e 23, banues në Babrru, pasi në Babrru, në bashkëpunim, kanë goditur me sende të forta, shtetasit A. R., E. H., dhe E. H., vjeç 33, 22 e 22, banues në Babrru, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Po punohet për kapjen e V. P., E. M., N. N., R. N., dhe R. M. Nenet 88 e 150 të Kodit Penal.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. VERI EMRAT E MUTERVE TE MALOQERIS:GJIN XHON PRRAK PRRUK BRUK PASHK ZEF DED DOD GJOK GJUK JA KETA JANE RRACA ARIANE E SHPELLAREVE DRU KOKES DRU NE BITH NGA TERPODHA NE BABRRU

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas