ShowBiz

Sheqer-molla


               Publikuar në : 14:50 - 26/04/18 |
mapo.al

Hilary Duff, Sutton Foster, Nico Tortorella dhe kompania janë parë duke vallëzuar, ngrënë dhe duke u kënaqur në gjithë atë që ofron parku i famshëm Coney Island, në Bruklin. Ekipi i Younger ka bërë fotografi gjatë ahengut këtë javë dhe dukeshin në disponim jashtëzakonisht të mirë.


Aktorja Duff është parë e veshur në minifustan ngjyrë të zezë dhe këmishë ngjyrë pink, ndërsa në dorë mban një sheqer-mollë. Ndryshe, seriali Younger do të vazhdojë të shfaqet në televizione duke filluar nga data 5 qershor.

<
>
Hilary-Duff-Bikini-Pictures hilary-duff-in-bikini-at-the-beach-in-hawaii-1-1-2017-2


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas