Aktualitet

Shenasi Rama: Opozita në shërbim të Ramës, ai i jep dosjet për Xhafajn

Profesori shqiptar në SHBA, Shenasi Rama në një lidhje me Skype në “Arena” në Ora News thotë se opozita shqiptare nuk është e vërtetë dhe se dosjet për të akuzuar ministrin e Brendshëm, ia jep kryeministri.


Unë besoj që opozita është duke bërë lojën e zt.Rama. Ajo nuk është një opozitë e vërtetë. Opozita po lufton kundër ministër të Brendshëm. Si mund të luftosh kundër ministrit të Brendshëm që është refuzuar dy herë për të qenë ministër, është vënë në ministër vetëm për t’i sulmuar dhe dosjet  ia jep kryeministrit kryetarit të opozitës. Kjo është një lojë e përbashkët të strukturave të parisë për të tërhequr vëmendjen. Enveristi i fundit në qeveri është z.Xhafaj”, deklaroi Shenasi Ramaj.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas